سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تولد دوباره (دختر امروز)
 
قالب وبلاگ

جالبه!اقای عارف و روحانی با هم سر اینکه نام اقای شجریان رو بیارند با هم رقابت میکنند!

نمردیم و فهمیدیم تمام مشکلات فرهنگ ما اقای شجریان است

ما این همه شهید ندادیم که الان دل رئیس جمهور کشورمان برای شجریان بسوزد  و از جمله دغدغه های فرهنگیشان نبودِ شجریان باشد.شجریانی  که حتی اگر کسی هیچ اطلاعاتی درباره ی مواضع ایشان در مورد اسلام و انقلاب نداشته باشد از عکس هایی که از ایشان در سالهای اخیر در جمع  عوامل بی بی سی فارسی و  کنار گوگوش هست مواضع اشان را بفهمد

توهین آشکار به دین اسلام در صدای آمریکا

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز"بیژن فرهودی" (خبرنگار صدای آمریکا) در تاریخ 30 مهر(22اکتبر) به سراغ "محمدرضاشجریان" (خواننده سنتی) رفت.
فرهودی با ذکر این مقدمه که : «گزارش بازرس ویژه سازمان ملل آقای "احمد شهید" در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران نشان می دهد که حکومت ایران طی دو سال اخیر با هنرمندان چپ افتاده است» نظر شجریان را در این باره جویا شد.
شجریان پاسخ داد : «به طور کلی این نظام و این حکومت ذاتا می خواهد همه چیز در اختیارش باشد. این نظام می خواهد همه چیز را به طور صد در صد زیر سلطه خود داشته باشد. اگر یک بخشی از حکومت نخواهد که با آنها باشد همه آن بخش زیر سوال می رود و می گویند که این مورد دارد و جلویش را می گیرند. اگر یک نفر پایش را از گلیم خود درازتر کند -از نظر آن ها- مشکلات زیادی سر راهش قرار می دهند. این ها هرگز با هنر کنار نمی آیند، هرگز و هرگز! همچنان که در طول 1400 سال با هنر کنار نیامدند و باز هم نخواهند آمد. موسیقی هم مانند خیلی از هنرها نمی تواند در خدمت این ها باشد.»
شجریان با این اظهارات نشان داد که ابراز نارضایتی او از نظام 33 ساله جمهوری اسلامی ، بهانه ای بیش نبوده و مشکل اصلی او با اساس اسلام به عنوان یک مکتب آسمانی است. شجریان با تصریح به "کنار نیامدن 1400 ساله با هنر" انگشت اتهام را به سمت اسلام می گیرد و پرده از درونیات خود بر می دارد.
گویا اسلام ستیزی، یک بیماری واگیردار در جبهه مخالفان جمهوری اسلامی ایران است که به محض خروج از کشور عود می کند!
از کفریات گنجی و حقیقت جو و شیرین عبادی و سروش و ... بگیرید تا این اواخر که افاضات محمدرضاشجریان هم به آن ها اضافه شد.

 

عکس شجریان کنار عوامل بی بی سی فارسی     گوگوش و شجریان

 

 


[ چهارشنبه 92/3/15 ] [ 8:35 عصر ] [ سرباز کوچولو ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

امکانات وب


بازدید امروز: 34
بازدید دیروز: 32
کل بازدیدها: 94261